Kim jesteśmy?

Nasz Szkoła istnieje od 2002 roku – powstała z pasji do języka angielskiego i chęci dzielenia się nią z innymi. Od początku istnienia szkoły wiedzieliśmy, że sukces w nauce języka obcego zależy między innymi od doboru właściwej metody nauczania. Zobacz więcej

Aktualności

Pyjama Party

 

W zeszły piątek w naszej szkole odbyła się pierwsza edycja projektu "Pyjama Party" :) 

Na nasze zaproszenie odpowiedziały dzieci z fili Suchożebry. Cała noc była pełna atrakcji - pizza, popcorn, wspólny seans filmowy, dużo zabaw i śmiechu oraz odrobina snu :) a to wszystko oczywiście w atmosferze piżamowej :) Dziękujemy naszym wspaniałym uczniom z Suchożebr i zapraszamy w przyszłości!

Fotorelacja

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem